Tur Arama
Kategori:
Alt Kategori:
Tarih:
ile
Fiyat:
Fiyat belirlemek için lütfen yukarıdaki kaydırma alanını kullanın.
Yurtiçi Tatil Otelleri
Akdeniz Otelleri
Ege Otelleri
Kıbrıs Otelleri
Balayı Otelleri
Kayak Otelleri
Şehir Otelleri
Yakın Bölgeler
Uludağ (Kayak) Turu

07.00 de belirlenen kalkış noktasından özel otobüslerimizle hareket ediyoruz.

Kahvaltı ikramlarımız eşliğinde  Adapazarı –İzmit - Yalova – Orhangazi  - Gemlik güzergahını takip ederek Bursa’ya ulaşıyoruz.

Yol ve hava şartlarına  göre yaklaşık 1 – 2 saat sürecek tırmanışın ardından Uludağ zirvesindeki Kayak Merkezine kadar otobüsümüzle devam ediyoruz.  2 saatlik serbest zamanın ardından ekibimiz barbekü hazırlıklarını tamamlayıp grubumuza sucuk ekmek meşrubat ikramlarımıza başlıyor. Sonrasında da yine verilecek olan serbest zamanda dileyen misafirlerimiz kayak evimizden kayak kiralayabilir,kayak dersi alabilir. Kar Motoru kiralayabilir. Gondola ya binebilir.

Saat 16.00 dönüş için harekete geçiyor aynı güzergahtan Düzce’ye dönüyoruz.

 

FİYATA DAHİL OLAN GRAND İMGE TOURS HİZMETLERİ :

Özel Araçlarla Gidiş Dönüş Ulaşım

Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti

Programda Belirtilen Tüm Çere Gezileri

Grand İmge Tours Araç İçi İkramları

Grand İmge Tours Güvencesi

Araçta Lunch Box Kahvaltı İkramı

Öğle Yemeği (Sınırsız Sucuk-Ekmek-Meşruubat)

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Tüm Kişisel Harcamalar

 

Önemli Detaylar

Gezi Süresi 1 Gündür. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Tur Öncesi Ve Tur İçinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Grand İmge Turun Sorumluluğu Yoktur. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 2 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Grand İmge Tour da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Grand İmge Tour İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Acil Durumlarda Ulaşılacak Yerel Telefon Numaraları 524 44 77 En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHILDIR. 

KOKARTLI PROFESYONEL REHBERLER;

Bakanlığın açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi v.b konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş Gidilen bölgenin Kültürünü özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.

Otobüsler

TOURİSMO & TREVEGO MERCEDES; (SON TEKNOLOJİ)
46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

MAN FORTUNA;

46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa dümeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mutfak seti.

MIDIBUSLER:
ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: 
VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER :12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Uludağ (Kayak) Turu
Haber Bülteni

Haber bültenine abone olup gelismelerden haberdar olmak için asagidaki formu doldurmaniz yeterlidir.

Sms Aboneligi
E-Posta Aboneligi
Düzce Uçak Bileti Satışı, Düzce Uçak Bileti Satış Noktası, Düzce Uçak Bileti

Düzce Kalkışlı Kültür Turları, Düzce Çıkışlı Kültür Turları

İmge Tours Okul Turları, İmge Tur Okul Gezisi, İmge Tur Okul Gezileri