Tur Arama
Kategori:
Alt Kategori:
Tarih:
ile
Fiyat:
Fiyat belirlemek için lütfen yukarıdaki kaydırma alanını kullanın.
Yurtiçi Tatil Otelleri
Akdeniz Otelleri
Ege Otelleri
Kıbrıs Otelleri
Balayı Otelleri
Kayak Otelleri
Şehir Otelleri
Yakın Bölgeler
Rafting Turu

Belirlenen kalkış noktasından hareket ederek Cumayeri'nde ki Melen Rafting Tesislerine gidiyoruz. Burada Rafting kıyafetlerinizi alıyor ve üzerinizi değiştiriyorsunuz. Herkes kıyafetini giydikten sonra rafting eğitmenleri ön hazırlık ve bilgilendirme yapıyor. Bot içerisinde neyi nasıl yapacağımızı anlatacaklar. 6 - 8 kişilik takımlar halinde botlara geçiyoruz.

Teorik anlatım sonrasında bu bilgileri pratiğe geçiriyoruz. Herkes bota... Merak etmeyin, neopren elbise sizi soğuktan koruyor. Bu nedenle Melen Çayında Kasım - Mayıs arasında yapılan rafting çok güzel oluyor. Melen Çayı'nın akışı yazın biraz sakinleşiyor.

Saat 12.30 civarında Dokuzdeğirmen Köyü`nden başlayacak rafting heyecanı, yaklaşık iki saat sonra Büyük Melen Köyü`nde  sona erecek. Siz botları yüzdürün, suyun keyfini çıkarın, eşyalarınızı karadan biz getireceğiz.

Rafting ekipleri Büyük Melen Köyü'ne saat 14.30 civarında gelmiş oluyor. Çay ikramı sonrasında duş ve giyinme için zamanınız olacak. Acıktık... Restorana geçiyoruz, önce sıcak bir çorba, mangalda köfte + tavuk, yanına pilav ve salata.

Yemek sonrası dinlenme veya korulukta dolaşmak mümkün. Saat 17.00 civarında Düzce'ye hareket ediyoruz. 

 

RAFTİNG YAPMAK İÇİN

* Yüzme bilmeniz şart değildir

* 08-70 yaş arası olmanız yeterlidir

* Kalp rahatsızlığınızın olmaması gerekir

 

FİYATA DAHİL OLAN GRAND İMGE TOUR HİZMETLERİ 

 

* Özel Araçlarla Gidiş Dönüş Ulaşım,

* Grand İmge Tour Otobüs İçi İkramları 

* Grand İmge Tour Güvencesi 

* Tüm Öğlen Yemekleri

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Özel Harcamalar 

 

Önemli Detaylar

Gezi Süresi 1 Gündür. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Tur Öncesi Ve Tur İçinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Grand İmge Turun Sorumluluğu Yoktur. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 2 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Grand İmge Tour da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Grand İmge Tour İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Acil Durumlarda Ulaşılacak Yerel Telefon Numaraları 524 44 77 En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHILDIR. 

KOKARTLI PROFESYONEL REHBERLER;

Bakanlığın açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi v.b konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş Gidilen bölgenin Kültürünü özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.

Otobüsler

TOURİSMO & TREVEGO MERCEDES; (SON TEKNOLOJİ)
46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

MAN FORTUNA;

46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa dümeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mutfak seti.

MIDIBUSLER:
ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: 
VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER :12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Rafting Turu
Haber Bülteni

Haber bültenine abone olup gelismelerden haberdar olmak için asagidaki formu doldurmaniz yeterlidir.

Sms Aboneligi
E-Posta Aboneligi
Düzce Uçak Bileti Satışı, Düzce Uçak Bileti Satış Noktası, Düzce Uçak Bileti

Düzce Kalkışlı Kültür Turları, Düzce Çıkışlı Kültür Turları

İmge Tours Okul Turları, İmge Tur Okul Gezisi, İmge Tur Okul Gezileri