Tur Arama
Kategori:
Alt Kategori:
Tarih:
ile
Fiyat:
Fiyat belirlemek için lütfen yukarıdaki kaydırma alanını kullanın.
Yurtiçi Tatil Otelleri
Akdeniz Otelleri
Ege Otelleri
Kıbrıs Otelleri
Balayı Otelleri
Kayak Otelleri
Şehir Otelleri
Yakın Bölgeler
Pamukkale Turu
1. GÜN PERŞEMBE: HAREKET

Belirlenen kalkış noktasından hareketle otobüs içerisinde sizlere ikram edeceğimiz yemek paketi ve ikramlarımız eşliğinde Kütahya – Afyon güzergâhı üzerinden Pamukkale bölgesine doğru yol alma sabah saatlerinde Denizli’ye varış.
 

2.GÜN CUMA: LAODIKEIA ANTİK KENTİ - HİERAPOLİS ANTİK KENTİ

Değerli misafirlerimiz, sabah saatlerinde 09.00 – 10.00 arası Denizli’ye varıyoruz. Sabah yolda alınan kahvaltı ardından otele yerleşme ve Pamukkale’nin dünyaca ünlü termal sularından yararlanma. Arzu eden konuklarımızla birlikte öğle saatlerinde Denizli Merkez’e iniyoruz ve turumuza Laodıkeıa Antik Kenti'ne hareket ediyoruz. ( Stadium, Gymnasıum, Hamam, Açık Hava Tiyatrosu ve Su Kemerleri ).gezisinin ardından Travertenler gezimiz ile başlıyoruz. Daha sonra ile ünlü Tekstil Mağazalarını gezimizin ardından tarihin canlı bir örneği olan Hierapolis Antik Kenti’ne hareket ediyoruz. Burada ( Roma Hamamları, Gymnasium, Büyük Kilise, Antik Havuz, Apollon Tapınağı, Nımpheum (Anıt Çeşme), Antik Tiyatro, Sütunlu Cadde, Bizans Kapısı, Roma Zafer Kapısı, Nekropol ) gezileri sonrasında otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama.
 

3.GÜN CUMARTESİ: BULDAN KASABASI – KARAHAYIT - KIZILSU - AFRODİSİAS ANTİK KENTİ

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, kumaş ve bezleri ile dokumaları ile dünyaca Ünlü Buldan Kasabası gezimizin ardından Afrodisias’a hareket ediyoruz. Uzun süren arkeolojik çalışmalar neticesinde geçmişten bugüne hiç bozulmadan ortaya çıkarılan Afrodisias Antik Kentinde ( Arena, Antik Tiyatro, Afrodit Tapınağı, Heykel Müzesi, Tetrapilon, Roma Hamamı, Kenan Erim’in Mezarı, Antik Cadde ) gezimiz sonrasında Karahayıt’ta bulunan Kızılsu gezisi ve otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama 
 

4.GÜN PAZAR: KAKLIK MAĞARASI – ACI GÖL

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, dönüş güzergâhımızda Kaklık Mağarası gezisi ve Honaz Dağı’nın muhteşem manzarası doğrultusunda Acıgöl’e ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz molanın ardından Afyon – Adapazarı – Hendek üzerinden Düzce'ye doğru yola çıkıyoruz. Akşam saatlerinde Düzce'ye varış ve bir başka Grand İmge Tour organizasyonunda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.
 

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER

* Otellerde 2 Gece Y.P Konaklama 
* Özel Araçlarla Gidiş Dönüş Ulaşım 
* Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti
* Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri 
* Grand İmge Tours Otobüs İçi İkramları 
* Grand İmge Tours Güvencesi 
* Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı 
* Açık Büfe 2 Akşam Yemeği 
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası 
 

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Öğlen Yemekleri 
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler 
* Tüm Özel Harcamalar 
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar 
* Müze Ören Yeri Girişleri 
 

Önemli Detaylar

Gezi Süresi 3 Gece 4 Gündür 1 Gecesi Yolda Geçmek Kaydıyla Otel Konaklaması 2 Gece 3 Gündür. Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Uygulanır. Tek Bir Çocuk İçin Kullanılır. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Tur İçersinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Haftalık Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılır. Konaklama Bölgelerinde Ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir. Tur Öncesi Ve Tur İçinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Grand İmge Turun Sorumluluğu Yoktur. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 2 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Grand İmge Tour da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Grand İmge Tour İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Acil Durumlarda Ulaşılacak Yerel Telefon Numaraları 524 44 77 En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHILDIR. 

KOKARTLI PROFESYONEL REHBERLER;

Bakanlığın açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi v.b konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş Gidilen bölgenin Kültürünü özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.

Otobüsler

TOURİSMO & TREVEGO MERCEDES; (SON TEKNOLOJİ)
46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

MAN FORTUNA;

46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa dümeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mutfak seti.

MIDIBUSLER:
ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: 
VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER :12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Pamukkale Turu
Haber Bülteni

Haber bültenine abone olup gelismelerden haberdar olmak için asagidaki formu doldurmaniz yeterlidir.

Sms Aboneligi
E-Posta Aboneligi
Düzce Uçak Bileti Satışı, Düzce Uçak Bileti Satış Noktası, Düzce Uçak Bileti

Düzce Kalkışlı Kültür Turları, Düzce Çıkışlı Kültür Turları

İmge Tours Okul Turları, İmge Tur Okul Gezisi, İmge Tur Okul Gezileri