Tur Arama
Kategori:
Alt Kategori:
Tarih:
ile
Fiyat:
Fiyat belirlemek için lütfen yukarıdaki kaydırma alanını kullanın.
Yurtiçi Tatil Otelleri
Akdeniz Otelleri
Ege Otelleri
Kıbrıs Otelleri
Balayı Otelleri
Kayak Otelleri
Şehir Otelleri
Yakın Bölgeler
Kartepe Turu

08.30 belirlenen kalkış noktasından  İzmit güzergahından Kartepe’ye hareket,

Otobüste zengin lunch box kahvaltı,

Kahvaltı sonrasında sizleri şehrin stresinden uzaklaştırıp pozitif enerji alacağınız  Kartepe Milli Parkına doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Deniz seviyesinden yükselmeye başladıkça orman dokusuyla harmanlanmış  enfes bir manzara bizleri bekliyor.

12. 00 Kartepe Kayak Merkezine ulaşıyoruz  burada grubumuzu arzularına göre serbest bırakıyoruz. İsteyen misafirlerimiz  telesiyejler ile Geyik Alanı’na  çıkıp manzara resimleri çekebilir, isteyen misafirlerimiz de Kartepe Resort Otel bünyesindeki cafeler de sıcak bir şeyler içerken manzara  ile beraber kayakçıları izleyebilir. Kartepe Kayak Bölgesinde dilerseniz kayak ekipmanları veya kızak kiralayabilirsiniz.

15.00  Öğle Yemeğimiz için Kuzu Yaylaya hareket. Kuzu Yayla da açık alanda Barbekü sınırsız Sucuk Ekmek ve Meşrubat  servisi. (veya  Maşukiye Göl Teras Restaurantta Alabalık Menü.)

17.00 Kartepe Milli Parkından ayrılıyoruz.

 

FİYATA DAHİL OLAN GRAND İMGE TOURS HİZMETLERİ :

Özel Araçlarla Gidiş Dönüş Ulaşım

Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti

Programda Belirtilen Tüm Çere Gezileri

Grand İmge Tours Araç İçi İkramları

Grand İmge Tours Güvencesi

Araçta Lunch Box Kahvaltı İkramı

Öğle Yemeği (Sınırsız Sucuk-Ekmek-Meşruubat)

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Tüm Kişisel Harcamalar

 

Önemli Detaylar

Gezi Süresi 1 Gündür. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Tur Öncesi Ve Tur İçinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Grand İmge Turun Sorumluluğu Yoktur. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 2 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Grand İmge Tour da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Grand İmge Tour İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Acil Durumlarda Ulaşılacak Yerel Telefon Numaraları 524 44 77 En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHILDIR. 

KOKARTLI PROFESYONEL REHBERLER;

Bakanlığın açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi v.b konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş Gidilen bölgenin Kültürünü özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.

Otobüsler

TOURİSMO & TREVEGO MERCEDES; (SON TEKNOLOJİ)
46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

MAN FORTUNA;

46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa dümeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mutfak seti.

MIDIBUSLER:
ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: 
VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER :12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

Kartepe Turu
Haber Bülteni

Haber bültenine abone olup gelismelerden haberdar olmak için asagidaki formu doldurmaniz yeterlidir.

Sms Aboneligi
E-Posta Aboneligi
Düzce Uçak Bileti Satışı, Düzce Uçak Bileti Satış Noktası, Düzce Uçak Bileti

Düzce Kalkışlı Kültür Turları, Düzce Çıkışlı Kültür Turları

İmge Tours Okul Turları, İmge Tur Okul Gezisi, İmge Tur Okul Gezileri