Tur Arama
Kategori:
Alt Kategori:
Tarih:
ile
Fiyat:
Fiyat belirlemek için lütfen yukarıdaki kaydırma alanını kullanın.
Yurtiçi Tatil Otelleri
Akdeniz Otelleri
Ege Otelleri
Kıbrıs Otelleri
Balayı Otelleri
Kayak Otelleri
Şehir Otelleri
Yakın Bölgeler
Kapadokya Turu

Gidiş Tarihi : 20 Eylül 2013

Fiyat : 195 TL

 

1.GÜN     : Belirlenen kalkış noktasından 23:30 hareketle Ankara – Aksaray üzerinden bölgeye hareket ediyoruz.

2.GÜN     : Sabah erken saatlerde vardığımız Aksaray’da kahvaltı paketi ikramlarımızın ve serbest dinlenme molası sonrası Hasandağı eteklerindeki volkanik bir kanyon görünümü ve muhteşem doğası ile Ihlara Vadisi ilk durağımız. Vadi tabanından geçen Melendiz Irmağı kenarında yapacağımız keyifli yürüyüşümüze eklediğimiz Ağaçaltı, Yılanlı ve Sümbüllü Kilise ziyaretleri sonrası bölgenin bizlere sunduğu eşsiz manzaralar eşliğinde yöredeki en ilginç ve ziyaretlerini en çok etkileyen mekanlardan birisi olan Kaymaklı Yer altı Kentini geziyoruz. Serbest olarak alacağımız öğle yemeği sonrası Kapadokya Hristiyan Sanatının muhteşem örneklerini barındıran resimli kiliseleri ve Göreme Açıkhava Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Hem zengin tarihi ve sanatsal geçmişi hem de eşsiz doğası ile keyifli gezilecek vadisi; Aziz Basil, Elmalı, Azize Barbara, Yılanlı, Çıraklı ve Tokalı Kiliselerinin yanı sıra manastır vadisinin diğer müşterek kullanım alanlarını da görme şansını yakalayacağız. Fotoğraf molasının ardından otelimize geçiyoruz.  Gece dileyen misafirlerimize yörenin otantik kaya oyma mekanlarında düzenlenen zengin programları ile Türk Gecesi eğlencesine katılma imkanı (ekstra) Konaklama: ……… Oteli

3.GÜN     : Otelde alınan kahvaltı sonrası bölgeyi tanımak üzere gezimize kaldığımız noktadan devam ediyoruz. İlginç şekildeki peribacaları oluşumları ile Dervent Vadisi ilk durağımız. Dervent Vadisi sonrası dev cüsseli peribacaları ile ünlü Paşabağ Vadisine çıkıyoruz. Bizans dönemi mezarların da bulunduğu zirvede Kapadokya’nın benzersiz Vadilerini ve Peribacalarını bir kez de yukarıdan görme fırsatı elde ediyoruz. Panaromik olarak Güvercinlik Vadisini görüp  Avanos’a geçiyoruz. Avanos’ta öğle yemeğimizi (ekstra) alıp yöreye özgü volkanik taşların işlendiği bir Onyx atölyesi ile Kapadokya denince ilk akla gelen öğelerden biri olan ve bölgede binlerce yıldır yapıla gelen Çanak-Çömlek yapımını öğrenmek üzere bir Çanak Atölyesini de ziyaret ederek çamurun usta ellerde şekillenişini keyifle izleme imkanı buluyoruz. Avanos ziyareti sonrası Düzce’ye hareket ediyoruz.

 

NOT: Rehberimiz bölgedeki yoğunluğa ve hava şartlarına bağlı olarak programda yer alan bütün yerleri görmek koşuluyla sıralamasında ve günlerinde değişiklik yapabilmektedir.

 

Fiyata Dahil Olan İmge Tours Hizmetleri;

 • Özel otobüslerle gidiş dönüş ulaşum,
 • Program dahilindeki tüm çevre gezileri,
 • Seyahat güvence paketi,
 • Kapadokya'da 1 gece yarım pansiyon konaklama (a Sabah Kahvaltısı + 1 Akşam Yemeği),
 • Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti,
 • Sınırsız araç içi ikramlar

 Ekstralar

 • Öğle yemekleri,
 • Kişisel harcamalar,
 • Türk gecesi,
 • Yemeklerdeki içecekler,
 • İsteyenler için balon turu,
 • Müze ören yeri girişleri
Kapadokya Balon Turu Kapadokya
Gün 3
Kalkış Yeri Düzce
Fiyat 195,00 TL
Haber Bülteni

Haber bültenine abone olup gelismelerden haberdar olmak için asagidaki formu doldurmaniz yeterlidir.

Sms Aboneligi
E-Posta Aboneligi
Düzce Uçak Bileti Satışı, Düzce Uçak Bileti Satış Noktası, Düzce Uçak Bileti

Düzce Kalkışlı Kültür Turları, Düzce Çıkışlı Kültür Turları

İmge Tours Okul Turları, İmge Tur Okul Gezisi, İmge Tur Okul Gezileri