Tur Arama
Kategori:
Alt Kategori:
Tarih:
ile
Fiyat:
Fiyat belirlemek için lütfen yukarıdaki kaydırma alanını kullanın.
Yurtiçi Tatil Otelleri
Akdeniz Otelleri
Ege Otelleri
Kıbrıs Otelleri
Balayı Otelleri
Kayak Otelleri
Şehir Otelleri
Yakın Bölgeler
Kafkasya (Adige) Turu

   

1.GÜN 30 EYLÜL PAZARTESİ : ( DÜZCE - İSTANBUL - KRASNODAR - MAYKOP)

Saat 17:30 belirlenen kalkış noktasında buluşarak İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Dış Hatlar  Terminaline hareket ediyoruz.  Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini yaptıktan sonra saat 22:45 Pegasus’a ait sefer ile Krasnodar’a hareket. Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuğun ardından Krasnodar’a varış. Pasaport, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından özel otobüslerimizle Maykop’da ki otelimize hareket ediyoruz.

 

2.GÜN 01 EKİM SALI :  MAYKOP          

Maykop’da bulunan Dşepsi Restoran’da alınan öğle yemeğinin ardından turumuza başlıyoruz. Rehberimizle birlikte şehir merkezinde bulunan Maykop Milli Müzesini ziyaret ediyoruz. Müze ziyareti sonrası Sürgün Anıtı ve şehir parklarını geziyor ardından alışveriş ve şehri keşfetmek için serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zamandan sonra akşam yemeğini alıyoruz. Alınan akşam yemeği sonrası rehberimiz ile birlikte grubumuz için özel olarak hazırlanmış Asemble – Gufit ekibinin gösterisini izleyeceğimiz alana gidiyoruz. Gösterinin ardından konaklama otelimizde.

 

3.GÜN 02 EKİM ÇARŞAMBA :    MAYKOP - LAGO NAKİ - AZİZ MAĞARASI

Sabah belirlenen saatte otelimizden ayrılarak sabah kahvaltımızı alacağımız Lago – Naki bölgesindeki yaylaya hareket ediyoruz. Yaklaşık 40 dk sürecek yolculuğumuzun ardından tertemiz havası ve güzel manzaralar eşliğinde sabah kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltının ardından rehberimiz eşliğinde bölgede Kanyon’u geziyor öğle yemeğimizi almak için restoranımıza geçiyoruz. Öğle yemeğinin ardından Lago – Naki yaylasını – Hamişki Orman Tanrısı –Çuzerilph Milli Parkını (Eski Mezarlar) gezip mağara bölgesinde akşam yemeğimizi alacağımız restorana geçiyoruz.  Akşam Yemeğinin ardından Lago – Naki bölgesinde doğa gezimize son veriyoruz. Gezi sonrası araçlara geçip Maykop’daki otelimize dönüyoruz.

 

4.GÜN 03 EKİM PERŞEMBE :    MAYKOP - KICMAL KÖYÜ

Sabah alınan kahvaltı sonrası Maykop’daki otelimizden ayrılıyor Soçi’ye yakın Şapsığ bölgesinde bulunan Çerkez köyü Kıçmay’a hareket ediyoruz. Köyde rehberimizin eşliğinde gezerken Adige Kültürü hakkında bilgileri alıyoruz. Köyde bulunan Milli parkı gezip köyün üst bölümünde bulunan şelaleyi görmeye gidiyoruz. Gezi sonrasında alışveriş yapmak ve köydeki yerliler ile sohbet etmek için serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanın ardından akşam yemeğimizi alacağımız restorana geçiyoruz. Yöreye özgü yemeklerimizi yedikten sonra dileyen misafirlerimiz”le köyde organize edilen yöresel eğlence gösterileri (yöresel konser veya Çerkez oyunları gösterisi) izlemek için köy meydanına gidiyoruz. Konaklama Lazerevski köyünde köy otelinde. 

 

5. GÜN 04 EKİM CUMA :  MAYKOP - LAZEREVSKİ KÖYÜ  

Sabah alınan kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz. Lazerevski’e bağlı olan Tahapş ve Aşe boyundaki Adige köylerinini gün boyunca rehber eşliğinde geziyor, gezi sonrası alışveriş yapmak ve köydeki yerliler ile sohbet etmek için serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanın ardından akşam yemeğimizi alacağımız restorana geçiyoruz. Yöreye özgü yemeklerimizi yedikten sonra Konaklama Lazerevski Köy otelinde.

 

6. GÜN 05 EKİM CUMARTESİ:  LAZEREVSKİ KÖYÜ - CUMHURİYET ETKİNLİKLERİ

Sabah alınan kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyor. Rehberimiz eşliğinde Cumhuriyet etkinliklerine katılmak için hareket ediyoruz. Tüm gün boyunca etkinlik alanında serbest zaman. Otele dönüş ve akşam yemeği için serbest zaman. Konaklama Maykop şehrinde otelde.

 

7.GÜN 06-07 EKİM PAZAR-PTESİ : KRASNODAR - EPİPSİP KÖYÜ - HAŞDOG  

KÖYÜ -  KRASNODAR  - ISTANBUL - DÜZCE

Krasnodar’da bulunan Çerkez köylerini gezmek için yola çıkıyoruz. İlk durağımız Epipsip Köyü. Rehberimiz eşliğinde köyü geziyor ardından alışveriş yapmak ve yerliler ile tanışıp sohbet etmek için serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanın ardından belirlenen buluşma noktasında buluşuyor bir sonraki köyümüz Haşdog Köyüne gidiyoruz. Köyü rehberimizle birlikte geziyor ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanın ardından köyden ayrılıyor Krasnodar’a hareket ediyoruz. Krasnodar şehir merkezini keşfetmek, alışveriş yapmak ve akşam yemeğini almak için serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zaman sonrası havaalanına gidiyor bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus uçağı 03:15 ile İstanbul’a hareket. Yaklaşık 3 Saatlik yolculuğun ardından İstanbul’a varış. İstanbul ‘da transferimiz için  bekleyen aracımızla  Düzce’ye dönüyoruz.

 

FİYATA DAHİL OLAN  GRAND İMGE TOURS HİZMETLERİ

Pegasus ile İstanbul - Krasnodar gidiş Pegasus ile Krasnodar- İstanbul dönüş uçak bileti

Programda belirtilen otel konaklamaları

Özel araçla (Düzce- İstanbul) Havaalanı transferleri

Havalimanı vergileri

Grand İmge Tours profesyonel rehberlik hizmeti

Bölgedeki tüm ulaşım hizmetleri

Kültürel Etkinlikler (Konser veya Folklor gösterisi)

Seyahat sigortası

Grand İmge Tours güvencesi

 

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğle ve Akşam yemekleri

 

 

 

YURTDIŞI SEYAHAT SİGORTASI

 

Yurtdışı turlarda pasaport türü farketmeksizin Yurtdışı Seyahat Sigortası yapılması zorunludur. Grand İmge Tour olarak katılımcılara ücreti karşılığında Yurtdışı Seyahat Sigortası yapılmaktadır. Bu sigorta kapsamına acil durumlarda hastalık veya kaza sonucu ayakta - hastanede yatarak tedavi masrafları, cenazenin yurda nakli, acil sağlık sorunu nedeni ile nakil dahildir.

 

Önemli Detaylar

Gezi Süresi 7 Gece 8 Gündür 1 Gecesi Yolda Geçmek Kaydıyla Otel Konaklaması 6 Gece 7 Gündür. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Tur İçersinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Haftalık Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılır. Konaklama Bölgelerinde Ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir. Tur Öncesi Ve Tur İçinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Grand İmge Turun Sorumluluğu Yoktur. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 2 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Grand İmge Tour da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Grand İmge Tour İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Acil Durumlarda Ulaşılacak Yerel Telefon Numaraları 524 44 77 En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR. 

 

Adige Cumhuriyeti Bayrağı Kafkasya (Adige) Turu Kafkasya (Adige) Turu Kafkasya (Adige) Turu Kafkasya (Adige) Turu Kafkasya (Adige) Turu Kafkasya (Adige) Turu Kafkasya (Adige) Turu Kafkasya (Adige) Turu
Gidiş Tarihi 30.09.2013
Dönüş Tarihi 07.10.2013
Gün 8
Fiyat 1250,00 $
Haber Bülteni

Haber bültenine abone olup gelismelerden haberdar olmak için asagidaki formu doldurmaniz yeterlidir.

Sms Aboneligi
E-Posta Aboneligi
Düzce Uçak Bileti Satışı, Düzce Uçak Bileti Satış Noktası, Düzce Uçak Bileti

Düzce Kalkışlı Kültür Turları, Düzce Çıkışlı Kültür Turları

İmge Tours Okul Turları, İmge Tur Okul Gezisi, İmge Tur Okul Gezileri