Tur Arama
Kategori:
Alt Kategori:
Tarih:
ile
Fiyat:
Fiyat belirlemek için lütfen yukarıdaki kaydırma alanını kullanın.
Yurtiçi Tatil Otelleri
Akdeniz Otelleri
Ege Otelleri
Kıbrıs Otelleri
Balayı Otelleri
Kayak Otelleri
Şehir Otelleri
Yakın Bölgeler
Gap Turu
1. GÜN CUMA: ( HAREKET )

Belirlenen kalkış noktasından hareket ile otobüsümüzde sizlere ikram edeceğimiz yemek paketi ve ikramlarımız eşliğinde  Bolu – Ankara – Aksaray – Pozantı güzergâhını takip ediyoruz yolda alınan serbest kahvaltının ardından, Türkiye’de ismi 3500 yıldır değişmeyen şehir olan Tarsus’a hareket ediyoruz.
 

2.GÜN CUMARTESİ: ( TARSUS – NUSRET MAYIN GEMİSİ - KLEOPARTA KAPISI – TARSUS ŞELALESİ – YEDİ UYURLAR MAĞARASI – KANLI DIVANE – CENNET CEHENNEM OBRUKLARI – KIZ KALESİ - MERSİN )

09.00’da Tarsus’da gezimize Nusret Mayın Gemisi ile başlıyoruz. Kleopatra Kapısını panoramik olarak gördükten sonra Tarsus Şelalesi gezisinde verilen molanın ardından, Kuran - ı Kerimde Kehf Suresinde gecen Yedi Uyurların Mağarası olduğuna inanılan Ashabı Kehf Mağarasını geziyoruz. Sonrasında Aziz Paul’un doğduğu ev ve avlusunda yer alan su kuyusu, Eski Tarsus Evleri, görerek
12.00‘da öğle yemeği molamızı veriyoruz.
13.00’da yemekten hareket ederek14.45’de Kanlı Divane Antik Kenti'nden gezimize başlıyoruz. Burada suçluların atıldığı Ölüm Çukuru, Kaya Kabartmaları, Kiliseler, Ölüm Kulesi, Mezar Yapıları ve diğer anıtsal eserleri geziyoruz.
15.30’da gezimizi tamamlayarak Cennet Cehennem Obruklarına giderken Elausia Sebaste Antik Kentini panoramik olarak görüyoruz.
15.45’de Cennet Cehennem Obruklarını gezip
17.30’da Kız Kalesi’ni panoramik olarak gördükten sonra Mersin’deki otelimize hareket ediyoruz.
19.00’da otelimize varış. Arzu eden konuklarımız için serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama.

Öğle Yemeği: Tarsus’da meşhur Göksel Tantuni’ de tantuni alınacaktır veya serbest öğlen yemeği
Konaklama: Mersin Oteli / MERSİN

 

3.GÜN PAZAR: ( ADANA – TAŞKÖPRÜ – SABANCI CAMİİ – ANTAKYA – ANTAKYA ARKEOLOJİ MÜZESİ – HABİBİ NECCAR CAMİİ – SAİNT PİERRE KİLİSESİ – HARBİYE ŞELALESİ )

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında,
07.00’de otelimizden hareket ile Çukurova Yaylasının ortasında yer alan ve Seyhan Nehrinin bereketli sularıyla beslenen şehir Adana’ya hareket.
08.15’de Adana’da gezimize Seyhan Nehri üzerine kurulmuş olan Meşhur Taşköprü’de vereceğimiz mola arıdan, Sabancı Camii gezisini yaptıktan sonra
09.30’da Can, Ezan, Hazan, Künefe, Asi Nehri, Şelaleleri farklı inanışlarda yaşam alanları ve son zamanlarda diziler ile ünlenen Antakya’ya hareket ediyoruz.
12.30’da Antakya’ya varıyoruz. Burada öncelikli olarak öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek molamızın ardından Dünya’nın en önemli mozaiklerinin sergilendiği Antakya Arkeoloji Müzesi önünde buluşarak müze gezimizi yapıyoruz. Sonrasında Antakya’nın dar sokaklarında gezimize başlıyoruz. Anadolu’da yapılan ilk camii olarak bilinen Habibi Neccar Camii, birbirleriyle neredeyse sırt sırta olan Katolik Kilisesi, Ortodoks Kilisesi, Protestan Kilisesi, ( kiliseler müsait olduğunda ) gezimizin sonrasında otobüsümüze binerek Hristiyan tarihinin en eski kiliselerinden biri olarak bilinen Saint Pierre Kilisesini ( kapalı olduğundan dolayı dışarıdan anlatım yapılacak ) geziyoruz.
17.30’da Antakya’nın bambaşka bir yüzü olan mitolojik dönemlerden günümüze sayfiye yeri olarak kullanılan Daphne ile Apollo’nun hikâyesine konu olan Harbiye’ye hareket ediyoruz.
18.00’de Harbiye’ye varış. Harbiye Şelalelerini geziyoruz.
18.30’da gezimiz sonrasında otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama.
Konaklama: Grand Boğaziçi Otel / Harbiye / ANTAKYA

 

4.GÜN PAZARTESİ: ( ADIYAMAN – NEMRUT DAĞI – KARAKUŞ TÜMÜLÜSÜ – CENDERE KÖPRÜSÜ - ARSEMİA TAPINAĞI - GÜN BATIMI )

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, 
07.30’da Kırıkhan - Hassa yolu üzerinden Adıyaman hareket ediyoruz.
12.30’da Pazarcık - Gölbaşı üzerinden Adıyaman’a varış. 
12.30 öğle yemeğimizi Adıyaman’da alıyoruz. 
13.30’da minibüslerimize binerek Nemrut Dağı’na doğru yola çıkıyoruz. Yol güzergâhımızda Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü, Yeni Kale, Arsemia Tapınağı, sonrasında gün batımı için Nemrut Dağı’na çıkıyoruz. I. Antiochos, Zeus, Apollon, Herakles, Kommagene, Kartal ve Arslan Heykellerini görüyoruz. Dağın en önemli unsuru ise Kommagene Kralı Antiochos'a ait Tümülüs ve Kutsal alanlarıdır. Batı ve doğu terası bağış sunağı, güneşin batışı sonrası otele hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama. 
Konaklama: Bozdoğan Otel / ADIYAMAN
 

5.GÜN SALI: ( ATATÜRK BARAJI - DİYARBAKIR – CAHİT SITKI TARANCI MÜZESİ – ULU CAMİ - KEÇİ BURNU - MARDİN KAPI - BATMAN - HASANKEYF – MİDYAT – MİDYAT KONUK EVİ – TELKARİ ÇARŞISI - MARDİN )

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, 
07.00’de otelimizden hareket 
08.00’da Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en önemli projelerinden bir tanesi olan, Fırat Nehri üzerine kurulan Atatürk Barajını seyir terasından izliyoruz. Baraj gezisinin ardından güneydoğunun en eski ve köklü kenti Diyarbakır’a hareket ediyoruz. 
11.00’da Diyarbakır gezisine başlıyoruz. Edebiyat dünyamızın önemli isimlerinden 35 yaş şiiri ile tanınan, Cahit Sıtkı Tarancı’nın doğduğu ve şu anda müze olarak hizmet veren evi geziyoruz. Bu ev aynı zamanda Diyarbakır sivil mimarisininde en güzel örneğidir. 
11.30’de sur içersinde İslam tarihinin en eski camilerinden olduğuna inanılan Anadolu’da kurulan ve şu anda restorasyonu devam etmekte olan V.Haremi Şerif olan Diyarbakır Ulu Camiini geziyoruz.
12.00’de yapım tarihi ve yaptıran uygarlığın bilinmediği, 9000 yıllık bir tarihe sahip olduğu bilinen Diyarbakır surlarının en eskisi olan Keçi Burcunu görüyoruz. Buradan Dicle Nehrine hareket ediyoruz. Dicle Nehrinin üstüne kurulu 10 Gözlü Köprüyü, hevsel bahçeleri görüyoruz.
12.30’da hareket ediyoruz. Mardin Kapıyı, Yeni Kapı’yı panoramik olarak gördükten sonra Batman üzerinden Hasankeyf’e hareket ediyoruz. 
13.00’da Türkiye’de ilk petrol kuyusunun bulunduğu ilimiz Batman’da, Kazım Usta’nın yerinde öğle yemeği molamızı veriyoruz.
13.45’de yemekten sonra hareket ile 
14.30’da yakında Ilısu Barajı ile sular altında kalacak olan Hasankeyf’e varıyoruz. Gezimize Zeynel Bey Türbesi, İmam Abdullah Türbesi, El Rızk Camisi, Sultan Süleyman Camisi, Tarihi Hasankeyf Köprüsü, Tarihi Hasankeyf Kalesi, Küçük Saray, Artuklu Döneminde var olan Eski Darphane ve Mağara Evleri gördükten sonra
15.30’da Hasankeyf gezimizi tamamlayarak Midyat’a hareket ediyoruz. 
16.30’de Midyat’a varıyoruz. 
16.45’de gezimize Sıla Dizinin çekildiği ve birçok diziye ev sahipliği yapan Midyat Konuk Evini geziyoruz.
17.00’de Tarihi Midyat Evlerinin arasından gümüş ve telkari satın alınabilecek çarşıda serbest zaman veriyoruz. 
18.15’de aracımızda buluşarak. Müze Kent Mardin’deki otelimize hareket ediyoruz. 60 dakikalık bir yolculuk sonrasında otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama. 
19.30 de Mardin’deki otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama.
Konaklama: Grand Yay Otel / MARDİN
 

6.GÜN ÇARŞAMBA: ( MARDİN – DAYRUL ZAFERAN MANASTIRI – KASIMIYE MEDRESESİ – ESKİ PTT BİNASI – ULU CAMİİ – LATİFİYE CAMİİ – MARDİN KENT MÜZESİ – SAVUR – KILLIT KÖYÜ )

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, hareket ediyoruz.
08: 15’de Hz. İsa’dan sonra V.yüzyılda inşa edilen ve günümüzde Süryani Ortodoks Patriklerinin Evi olarak kullanılan günümüzde halen kullanılmakta olan Dayrul Zaferan Manastırı gezisinden sonra
10.30’da 15.yy Akkoyunlu Hükümdarı Sultan Kasım tarafından yaptırılan Kasımıye Medresesi’ni geziyoruz.
11.00’da Eski Mardin’i gezmeye başlıyoruz. Eski bir Ermeni Konağı olan Eski PTT Binası, Şehidiye Camii görerek, tarihi çarşılarını, sokaklar arasında kemerli geçişleri sağlayan Abbaraların içerisinde yürüyerek. Şu anda restorasyonda olan 11.yy da yapıldığını tahmin edilen ermeni bir usta tarafından yapılan minaresi ile meşhur Ulu Camii görüyoruz. Buradan Latifiye Camiini geziyoruz. Sabancı ailesi tarafından yaptırılan Mardin Kent Müzesi’ni ve sonrasında öğle yemeği ve Çarşılar İçin verilen serbest zaman ardından. Dileyen konuklarımız Mardin Sokaklarında dilediğince vakit geçirebilir. Arzu eden konularımız ise bizim ile 14.30’da Savur’a gelebilir. 
14.30’da rotamızı Mardin şehrinin diğer tarafına çeviriyoruz. Dün Mezopotamya Ovasına dümdüz araziye bırakmıştık kendimizi bugün ise tersi yöne Mardin’in dağlık ve yeşillik olan tarafına çeviriyoruz. İlk durağımız Mardin’e benzerliğiyle şehrimizin minyatürü gibi olan Savur ilçesine hareket ediyoruz.
15.30’da Savur çarşısından yol alıp ilçenin en yüksek tepesinde bulunan Hacı Abdullah Bey Konağına çıkıyoruz. Burada bütün Savur’u keyif ile izlerken çaylarımızı ve kahvelerimi afiyetle yudumluyoruz. Savur evlerini ve altlarında bulunan mağaraları gezip sokaklarında dolaşıyoruz. Tarihi Etilere kadar dayanan bu şirin ilçemizde tekrar yola koyuluyoruz. Yolumuz üstünde Hıristiyanlığın ilk yerleşim köylerinden olan Kıllıt Köyüne varıyoruz. Köyün terk edilmiş görüntüsü bize hüzün verecektir. Ortodoks kilisesini ziyaret ediyoruz ve Kıllıt Köyünde yüreğimizi bıraktıktan sonra
18.30’da otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama.
Konaklama: Grand Yay Otel / MARDİN
 

7.GÜN PERŞEMBE: ( ŞANLIURFA – GÖBEKLİ TEPE – HARRAN – BALIKLI GÖL – HZ.İBRAHİM MAĞARASI VE MAKAMI – GÜMRÜK HAN – SIRA GECESİ )

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında,
07.00’de hareket ediyoruz. Tarihi İpek Yolu, Kızıltepe - Viranşehir üzerinden Peygamberler Şehri olan, hepimizin hafızalarında Çiğ Köfte, Balıklı Göl, Harran denildiğinde aklımıza gelen şehir Şanlıurfa’ya hareket ediyoruz. 
07.00’da aracımızda buluşarak Göbekli Tepe’ye hareket ediyoruz. 
09.30’de dünya arkeolojisinin göz bebeği olan ve arkeolojik çalışmaların halen devam ettiği, dünyada bilenen ilk tapınağı içinde barındıran Göbekli Tepe Kutsal Alanını geziyoruz. Sonrasında Harran’a hareket ediyoruz.
11.30’da Şanlıurfa’nın en popüler ilçesi olan Harran ile gezimize başlıyoruz. Burada ilk olarak Harran Şehrinin ortasında 22 mt yükseklikte var olan Harran Höyüğü, Türkiye’de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski cami olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, avlusunda yer alan Anadolu’da kurulan İlk İslam Medresesi ( Harran Üniversitesi ),İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evlerinden birini ziyaret ediyoruz. 
12.30’de Harran’dan ayrılarak 
13.30’da öğle yemeği molamızı veriyoruz.
14.30’da Şanlıurfa varıyoruz. Ş.Urfa merkezde gezimize başlıyoruz. Halil Rahman Gölü, Balıklıgöl, Ayn Zeliha Gölü, Hz İbrahim makamından ötürü ismini alan Makam Camii, Rızvaniye Camii, Mevledi Halil Camii, Hz. İbrahim’in doğduğu mağarayı görüyoruz. Panaromik Urfa Kalesi, Tarihi Çarşılardan olan Sipahiler, Hüseyinciler, Bakırcılar Çarşısını geziyoruz. Ardından Eşkıya filminden anımsayabileceğiniz Gümrük Han’da çay molası ardından 
17.45’de otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama. 
20.15’de arzu eden konuklarımız ile akşam yemeği sonrasında Urfa Kültürünün bir parçası olan Sıra Gecesi… 
( Ekstra Kişi Başı 40 TL )
Konaklama: Grand Urfa Otel / ŞANLIURFA
 

8.GÜN CUMA: ( BİRECİK - HALFETİ – HALFETİ TEKNE TURU – KELAYNAK KUŞLARI – GAZİANTEP – GAZİANTEP ARKEOLOJİ MÜZESİ – EMİNE GÖĞÜŞ MUTFAK MÜZESİ – SEDEF ATÖLYESİ )

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, 
08.00’de Birecik Barajı’nın yapımı sonrasında sular bir kısmı sular altında kalan Halfeti’ye doğru yola çıkıyoruz.
10.00’da Birecik Baraj Göl’ü üzerinde 1 saat süren bir Tekne Turuna çıkıyoruz. Tekne turunda Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri, büyük bir kısmı sular altında kalan ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Savaşan Köyünü gördükten sonra tekrar Halfeti’ye varıyoruz. 
11.00’de Halfeti’den ayrılarak.
11.45’de Birecik’de dünyada nesli tükenmekte olan sadece Fas ve Birecik’te bulunan kelaynak kuşlarını görüyoruz. 
12.00’de Nizip üzerinden doğunun Paris’i olarak adlandırılan Gaziantep’e doğru yola çıkıyoruz.
13.00’de Gaziantep’e varış. Öğle yemeği molamızı rehberimizin önerileri eşliğinde alıyoruz. 
14.15’de Zeugma’dan çıkartılan mozaiklerin ve bölgeye ait eserlerin sergilendiği Gaziantep Arkeoloji Müzesini geziyoruz. 
15.15’de müzeden ayrılarak sedef atölyesine hareket ediyoruz. 
15.30’da Sedef Atölyesini geziyoruz. 
16.15’de Emine Göğüş Mutfak Müzesini görüyoruz. 
16.45’de tam olarak yapılış tarihi ve uygarlığı bilinmeyen Türkiye’de günümüze kadar ayakta kalan Gaziantep Kalesini ( Panaromik ) olarak görüyoruz.
17.15’de bölgenin en çarpıcı özelliğinden olan Çarşıları, İmam Çağdaş önünde vereceğimiz serbest zaman sonrasında geziyoruz. Gezimizin ardından,
19.00’da otelimize hareket etmek üzere aracımızda buluşuyoruz. 
19.15’de otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama.
Konaklama: Uğur Plaza Otel / GAZİANTEP
 

9.GÜN CUMARTESİ: ( KAHRAMANMARAŞ – KAYSERİ – KAPADOKYA – ÜÇGÜZELLER PERİ BACALARI – ŞARAP MAHSENLERİ – TÜRK GECESİ )

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, 
07.0’de Yolculuğumuza başlıyoruz. Yol güzergâhımızda bulanan Kahramanmaraş a uğruyoruz. Burada Kahramanmaraş kalesi ve bakırcılar çarşılarını geziyoruz. Maraş dondurmasının tadına bakarak yolumuza devam ediyoruz. 
Kayseri’ye hareket ediyoruz. 
13.30’da Kayseri’ye varış. Öğle yemeği ve alışveriş molamızı veriyoruz. Bu molada arzu eden konuklarımız pastırmacılar çarşısından alışverişlerini yapabilirler. Sonrasında Honat Hatun Medresesi, Kayseri Kalesi, Saat Kulesini gezdikten sonra Kapadokya’ya hareket ediyoruz. 
15.30’da Kayseri’den ayrılarak. 
16.30’da Üçgüzeller Peri Bacalarını görüyoruz. 
17.00’de Kapadokya’nın meşhur şaraplarının yapımı hakkında bilgileri almak için Turasan Şarap Mahzenlerini geziyoruz. Şarap alışverişimizi yaptıktan sonra otelimize hareket ediyoruz. 
18.00’da otelimize varış. Akşam yemeği ve konaklama. 
20.30’da Dileyenler ile yemek sonrası bu turun olmasa olmazlarında yöreye özgü Türk Gecesi ( Kuzu Gecesi ) gidiyoruz. ( Ekstra 45 TL )
Konaklama: Turban Otel / KAPADOKYA
 

10.GÜN PAZAR: ( ÇAVUŞİN – PAŞABAĞ – DEVELİ VADİSİ - ÜRGÜP – MUSTAFAPAŞA – UÇHİSAR KALESİ - HACI BEKTAŞ – İ VELİ )

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında ( Dileyenlerle kahvaltı öncesi BALON TURU ( Ekstra 250 TL )
08.00’da hareket ederek. Çavuşin Ören Yerini ziyaret ediyoruz. Çok başlı peribacalarının en güzel örneklerini göreceğiniz Paşabağ’da ( Keşişler Vadisi ) fotoğraf molası veriyoruz. İlginç peribacası oluşumlarını içerisinde barındıran, adını da deve şeklindeki peribacasından alan Develi Vadi ( Dervent Vadisi) gezisi ardından Ürgüp, Mustafapasa ve Uçhisar Kalesini panoramik olarak gördükten sonra Hacıbektaş – ı Veli ’ye hareket ediyoruz. 
12.30’da Horasan’da dünyaya gelen, 13.yy’dan bugüne evrensel görüşleriyle her kesimi kucaklayan, Yeniçerilerin de Piri Hacıbektaş-ı Veli’nin Türbesinin bulunduğu Hacıbektaş ilçesine gidiyoruz Hacı Bektaş - ı Veli Müzesinde; Balım Sultan Türbesi, Güvenç Abdal Türbesi, Hacı Bektaş Veli Türbesi, Kırklar Meydanı, Pir Evi, Üçüncü Avlu Kiler Evi, Meydan Evi, Meydan Evi Cami, Aş Evi, İkinci Avlu ( Dergâh Avlusu), Birinci Avlu ( Nadar Avusu ),gezip
13.30’de Dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Ankara güzergahından Düzceye ulaşıyor ve sizleri aldığımız noktada bırakıyor ve bir başka GRAND İMGE TOUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.
 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Otellerde 8 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
* Özel Araçlar İle Gidiş Dönüş Ulaşım 
* Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti
* Programda Belirtilen Çevre Gezileri
* Grand İmge Tour Otobüs İçi İkramları
* Grand İmge Tour Güvencesi 
* Açık Büfe 8 Sabah Kahvaltısı
* Açık Büfe veya Set Menü 8 Akşam Yemeği 
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Öğlen Yemekleri 
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler 
* Tüm Özel Harcamalar 
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar 
* Müze Ören Yeri Girişleri 
 

Önemli Detaylar

Gezi Süresi 8 Gece 10 Gündür 2 Gecesi Yolda Geçmek Kaydıyla Otel Konaklaması 8 Gece 9 Gündür. Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Uygulanır. Tek Bir Çocuk İçin Kullanılır. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Tur İçersinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Haftalık Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılır. Konaklama Bölgelerinde Ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir. Tur Öncesi Ve Tur İçinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Grand İmge Turun Sorumluluğu Yoktur. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 2 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Grand İmge Tour da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Grand İmge Tour İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Acil Durumlarda Ulaşılacak Yerel Telefon Numaraları 524 44 77 En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHILDIR. 

KOKARTLI PROFESYONEL REHBERLER;

Bakanlığın açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi v.b konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş Gidilen bölgenin Kültürünü özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.

Otobüsler

TOURİSMO & TREVEGO MERCEDES; (SON TEKNOLOJİ)
46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

MAN FORTUNA;

46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa dümeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mutfak seti.

MIDIBUSLER:
ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: 
VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER :12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Gap Turu
Haber Bülteni

Haber bültenine abone olup gelismelerden haberdar olmak için asagidaki formu doldurmaniz yeterlidir.

Sms Aboneligi
E-Posta Aboneligi
Düzce Uçak Bileti Satışı, Düzce Uçak Bileti Satış Noktası, Düzce Uçak Bileti

Düzce Kalkışlı Kültür Turları, Düzce Çıkışlı Kültür Turları

İmge Tours Okul Turları, İmge Tur Okul Gezisi, İmge Tur Okul Gezileri