Tur Arama
Kategori:
Alt Kategori:
Tarih:
ile
Fiyat:
Fiyat belirlemek için lütfen yukarıdaki kaydırma alanını kullanın.
Yurtiçi Tatil Otelleri
Akdeniz Otelleri
Ege Otelleri
Kıbrıs Otelleri
Balayı Otelleri
Kayak Otelleri
Şehir Otelleri
Yakın Bölgeler
Darıca Maşukiye Sapanca Turu

Belirlenen kalkış noktasında buluşarak Darıca Hayvanat Bahçesi ve Botanik Parkı’na hareket ediyoruz. Park gezisinin ardından serbest zaman. Bu serbest zaman içinde mini luna park , buz pateni  ve at biniş yerlerinde vakit geçirebilirsiniz. Yaklaşık olarak 11:30 gibi Darıca‘dan ayrılarak öğlen yemeğimizi almak üzere Alabalık Vadisi olarak anılan Maşukiye'ye varıyoruz. Burada öğlen yemeğinin ardından yürüyüş yapmak ve köy ürünlerinden alışveriş yapmak üzere serbest zaman. Serbest zamanın ardından Sapanca Gölü kenarına varış. Burada rehberimizin size yapacağı bilgilendirmelerin ardından siz değerli misafirlerimize göl kenarında yürüyüş yapmak ,isteyen misafirler için deniz bisikletine binmesi için serbest zaman. Yaklaşık olarak saat 17:00 gibi toplanarak başka bir Grand İmge Tour organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara geri bırakıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel Araçlar İle Gidiş Dönüş Ulaşım

Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

Milli Park Giriş Ücretleri

Grand İmge Tour Araç İçi İkramları

Grand İmge Tour Güvencesi

 

 FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğle Yemekleri

Tüm Kişisel Harcamalar 

 

Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Alemi ve Botanik Parkı Hakkında Kısa Bilgi

Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Alemi ve Botanik Parkı, Türkiye'nin en büyük ili olan İstanbul ile en zengin ikinci ili olan Kocaeli’ne eşit uzaklıkta ve ortalama bir saatlik sürede ulaşılabilecek, havası temiz ve yeşili bol bir bölge olan Darıca’da yer almaktadır.Park bugün çarpık yapılaşmalar ortasında yeşil bir ada halinde, ziyaretçilere dinlenme, eğlenme, hoşça vakit geçirme ve öğrenme imkanları sağlayan bir kültür merkezi haline gelmiştir. 80 dönümlük alanda, 200 türü aşan ve 2.100 üzerindeki hayvan nüfusu ile ülkemizin en çok türe sahip Orman Bakanlığınca ruhsatlandırılmış hayvanat bahçesidir. Sahip olduğu türlerin 140’ı, Nesli Tükenme Tehlikesi Altında Olan Hayvanlar olup, bunlardan 30 tür kritik seviyede koruma gerektiren türlerdendir. Ayrıca Anadolu’nun Enderleşen Türlerinden 15 tür parkımızda yer almaktadır.

 

Önemli Detaylar

Gezi Süresi 1 Gündür. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçersinde Kullanılmayan Ulaşım, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Haftalık Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılır. Tur Öncesi Ve Tur İçinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Grand İmge Turun Sorumluluğu Yoktur. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 2 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Grand İmge Tour da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Grand İmge Tour İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Acil Durumlarda Ulaşılacak Yerel Telefon Numaraları 524 44 77 En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHILDIR. 

KOKARTLI PROFESYONEL REHBERLER;

Bakanlığın açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi v.b konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş Gidilen bölgenin Kültürünü özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.

Otobüsler

TOURİSMO & TREVEGO MERCEDES; (SON TEKNOLOJİ)
46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

MAN FORTUNA;

46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa dümeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mutfak seti.

MIDIBUSLER:
ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: 
VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER :12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Darıca Maşukiye Sapanca Turu
Haber Bülteni

Haber bültenine abone olup gelismelerden haberdar olmak için asagidaki formu doldurmaniz yeterlidir.

Sms Aboneligi
E-Posta Aboneligi
Düzce Uçak Bileti Satışı, Düzce Uçak Bileti Satış Noktası, Düzce Uçak Bileti

Düzce Kalkışlı Kültür Turları, Düzce Çıkışlı Kültür Turları

İmge Tours Okul Turları, İmge Tur Okul Gezisi, İmge Tur Okul Gezileri