Tur Arama
Kategori:
Alt Kategori:
Tarih:
ile
Fiyat:
Fiyat belirlemek için lütfen yukarıdaki kaydırma alanını kullanın.
Yurtiçi Tatil Otelleri
Akdeniz Otelleri
Ege Otelleri
Kıbrıs Otelleri
Balayı Otelleri
Kayak Otelleri
Şehir Otelleri
Yakın Bölgeler
Bursa - Cumalıkızık Turu

Belirtilen buluşma noktasında hareketle otobüste verilen zengin kahvaltı ikramı eşliğinde Hendek - Adapazarı - İzmit -Yalova üzerinden Bursa-Cumalıkızık’a gidiyoruz. Gezimizin ilk durağı rengârenk  evleri, Arnavut kaldırımlı sokaklarıyla beş yüz yıllık Osmanlı Köyü Cumalıkızık. Osmanlı erken döneminin kırsal kesim sivil mimari örnekler günümüze ulaşmayı başarmış olan Cumalıkızık, günümüzde de tarihsel filmlere mekan olmaktadır. Önce köyü bir uçtan bir uca geziyoruz. Köyde, Etnografya Müzesi ve Sanat Evi, Tarihi Cami’yi gezip yöresel ürünlerin satıldığı tezgâhlarda bol bol alışveriş yapıyoruz. Daha sonra tarihi ekmek fırınından ekmeğimizi de alıp, Osmanlı’nın ilk başkentine yakışan çarşıları, camileri ve türbeleri hala geleneğini koruyan Bursa’ya geçiyoruz. Bursa’da öğle yemeğimizi alıp Orhangazi – Osmangazi Türbeleri  Saat Kulesi ve Ulu Cami,Yeşil Camii ve ile Koza Han’ı geziyor ardından gün batımının en güzel görüldüğü yerlerden biri olan Gölyazı’ya geçip gün batımını izlerken çay ve kahvelerimizi içip verilen serbest zaman ardından dönüş yolculuğuna geçiyoruz.. Akşam dönüşte talebe göre yörede meşhur  olan İskender’i (Ekstra) yemek için mola veriyoruz, Kestane Şekeri (Ekstra) alışverişi yaptıktan sonra Düzce’ye hareket ediyoruz. Saat 22:00 Düzce'ye ulaşıyor ve sizleri almış olduğumuz kalkış noktasında bırakıyoruz. Bir başka GRAND İMGE TOUR organizasyonunda görüşmek dileği ile sizlere veda ediyoruz.

 

FİYATA DAHİL OLAN GRAND İMGE TOUR HİZMETLERİ

Özel Araçlarla Gidiş Dönüş Ulaşım,      

Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmetleri                                  

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,

Grand imge Tour Otobüs İçerisindeki Sınırsız İkramlar,

Grand imge Tour Otobüs İçerisindeki Kahvaltı Paketi İkramı,

GRAND İMGE TOUR Güvencesi,

Müze ve Örenyeri Giriş Ücretleri,

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğle Yemeği

Tur süresince yapılan özel harcamalar,

Ekstra belirtilen tüm çevre gezileri                           

 

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK ARAÇLAR;

Önemli Detaylar

Gezi Süresi 1 Gündür. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda GRAND İMGE TOUR sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur ulaşımı midibus veya minibusla gerçekleştirilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda GRAND İMGE TOUR misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 

KOKARTLI PROFESYONEL REHBERLER;

Bakanlığın açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi v.b konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş Gidilen bölgenin Kültürünü özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.

Otobüsler

TOURİSMO & TREVEGO MERCEDES; (SON TEKNOLOJİ)
46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

MAN FORTUNA;

46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa dümeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mutfak seti.

MIDIBUSLER:
ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: 
VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER :12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

Bursa - Cumalıkızık Turu Bursa - Cumalıkızık Turu Bursa - Cumalıkızık Turu
Haber Bülteni

Haber bültenine abone olup gelismelerden haberdar olmak için asagidaki formu doldurmaniz yeterlidir.

Sms Aboneligi
E-Posta Aboneligi
Düzce Uçak Bileti Satışı, Düzce Uçak Bileti Satış Noktası, Düzce Uçak Bileti

Düzce Kalkışlı Kültür Turları, Düzce Çıkışlı Kültür Turları

İmge Tours Okul Turları, İmge Tur Okul Gezisi, İmge Tur Okul Gezileri