Tur Arama
Kategori:
Alt Kategori:
Tarih:
ile
Fiyat:
Fiyat belirlemek için lütfen yukarıdaki kaydırma alanını kullanın.
Yurtiçi Tatil Otelleri
Akdeniz Otelleri
Ege Otelleri
Kıbrıs Otelleri
Balayı Otelleri
Kayak Otelleri
Şehir Otelleri
Yakın Bölgeler
Ayvalık Bozcaada Turu

1.GÜN CUMA İST-EDREMİT ( GECE YOLCULUĞU )

Saat 23:00 Belirlenen kalkış noktasından hareketle Grand İmge Tour otobüs içi ikramları eşliğinde Yalova – Bursa – Susurluk üzerinden Ayvalık bölgesine doğru hareket. 

2 GÜN: CUMARTESİ: AYVALIK –ŞEYTAN SOFRASI – CUNDA ADASI

Sabah zeytinli köyündeki kahvaltı ( Extra ) sonrası Ayvalık gezimize başlıyoruz. Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip,Kapıları,alınlıklar,kapı tokmakları,pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık evlerini görüp,çarşı içinde vakit geçiriyoruz.Daha sonar Cunda adası gezimize başlıyoruz. Cunda Adası , Şeytan Sofrası, Cennet Tepesi, Çınarlı Camisi,( eski Aghia Yorgi Kilisesi), Taksiyarhis Kilisesi göreceğimiz yerlerar asındadır. Şeytan Sofrası: Çamlık Orman Kampının yukarısındadır. Eski bir lav birikintisi olan tepe yuvarlak bir sofraya benzer. Demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi vardır. Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasından manzarayı seyrediyor ve fotoğraf çekiyoruz. Öğlen yemeği ( extra) için vereceğimiz molamızda Cunda adasının meşhur lokantalarında Papalina, deniz mahsulleri,mezeleri ve zeytinyağlı ot yemekleri ile ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Öğlen Yemeği sonrası Akçay’daki otelinize doğru hareket ediliyoruz dileyen misafirlerimiz akşam yemeğine kadar denizi kullanabilirler.

3.GÜN BOZCAADA - DÖNÜŞ YOLCULUĞU

Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin daha önce belirteceği saatte otelden ayrılıp Bozcaada’ya hareket ediyoruz Bozcaada’ya varışın ardından ada sokaklarında geziyoruz Adanın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağınız geziden sonra adayaözgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikası'nı geziyor ve hediyelik şarapları almak isteyen misafirlerimizin hediyelerini almalarının ardından meşhur Ayazma plajında doğru hareket ediyor ve ayazma plajında yüzme molası veriyoruz bu sürede dileyen misafirlerimiz ayazma koyunun serin sularına atlayabilir yüzmek istemeyen misafirlerimiz ise deniz kenarındaki restaurantlar da dinlenebilirler. Yüzme molasının ardından bozcaadadan ayrılıp Çanakkale,Tekirdağ, Keşan güzergâhı üzerinden Düze'ye doğru yola çıkıyoruz ve akşam saatlerinde Düzce'ye varıyor bir başka gezimizde birlikte olmak dileğiyle diyor ve sizlerden ayrılıyoruz 

 

FİYATA DAHİL OLAN GRAND İMGE TOUR HİZMETLERİ 

 

*1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama ( Turban Aakçay , Milaono vb Oteller ) 

* Özel Araçlarla Gidiş Dönüş Ulaşım

* Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti

* Grand İmge Tour Otobüs İçi İkramları 

* Grand İmge Tour Güvencesi 

* Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı 

* Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği 

* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

* Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri  

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

* Tüm Öğlen Yemekleri

* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

* Tüm Özel Harcamalar 

* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

* Özel işletme ve ören yeri giriş ücretleri

 

Not : Özel işletme ve ören yeri giriş ücretleri 45 TL 

Önemli Detaylar

Gezi Süresi 2 Gece 3 Gündür 1 Gecesi Yolda Geçmek Kaydıyla Otel Konaklaması 1 Gece 2 Gündür. Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında Uygulanır. Tek Bir Çocuk İçin Kullanılır. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Tur İçersinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Haftalık Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılır. Konaklama Bölgelerinde Ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir. Tur Öncesi Ve Tur İçinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Grand İmge Turun Sorumluluğu Yoktur. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 2 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Grand İmge Tour da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Grand İmge Tour İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Acil Durumlarda Ulaşılacak Yerel Telefon Numaraları 524 44 77 En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHILDIR. 

KOKARTLI PROFESYONEL REHBERLER;

Bakanlığın açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi v.b konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş Gidilen bölgenin Kültürünü özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.

Otobüsler

TOURİSMO & TREVEGO MERCEDES; (SON TEKNOLOJİ)
46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

MAN FORTUNA;

46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa dümeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mutfak seti.

MIDIBUSLER:
ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: 
VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER :12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Ayvalık Bozcaada Turu
Haber Bülteni

Haber bültenine abone olup gelismelerden haberdar olmak için asagidaki formu doldurmaniz yeterlidir.

Sms Aboneligi
E-Posta Aboneligi
Düzce Uçak Bileti Satışı, Düzce Uçak Bileti Satış Noktası, Düzce Uçak Bileti

Düzce Kalkışlı Kültür Turları, Düzce Çıkışlı Kültür Turları

İmge Tours Okul Turları, İmge Tur Okul Gezisi, İmge Tur Okul Gezileri