Tur Arama
Kategori:
Alt Kategori:
Tarih:
ile
Fiyat:
Fiyat belirlemek için lütfen yukarıdaki kaydırma alanını kullanın.
Yurtiçi Tatil Otelleri
Akdeniz Otelleri
Ege Otelleri
Kıbrıs Otelleri
Balayı Otelleri
Kayak Otelleri
Şehir Otelleri
Yakın Bölgeler
Ankara Turu

 

Belirlenen kalkış noktasında buluşarak Bolu-Gerede-Kızılcahamam güzergahından Ankara'ya hareket.Yolda verilen molalar ve Sizlere sunacağımız kahvaltı paketlerimiz ve sıcak içecek servislerimiz ile yolculuğu daha keyifli bir hale getiriyoruz. Ankara'ya varış. Günün erken saatlerinde Ankara'da ilk durağımız olan Ankara Kalesi'ne çıkıyoruz. Kale içinde geleneksel Türk sivil mimarisinin ender örneklerinden olan Ankara Kaleiçi evlerini gördükten sonra Anadolu'nun ilk çağlardan günümüze miras kalmış arkeoloji ve kültür şaheserlerini görmek üzere '97 yılında Lozan'da "Avrupa yılın müzesi" ödülüne layık görülen Anadolu Medeniyetleri Müzesi'ni geziyoruz. Müze Ziyaretimiz sonrası Ulus'a inerek öncelikle Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı bugün Kurtuluş Savaşı Müzesi olarak kullanılan 1. TBMM binasını ziyaret ediyor ve daha sonra ünlü Ankara Palas'ın hemen karşısındaki 2. TBMM müzesini ziyaret ediyoruz. Öğle yemeği molamız arkasından günün bizim için en anlamlı ziyaretini yapmak üzere Atamızın istirahatgahı Anıtkabir'e geçiyoruz. Mehmetçik Kulesi, Zafer Kulesi, İsmet İnönü'nün Mozolesi, Barış Kulesi, 23 Nisan kulesi ile bu kulelerde sergilenen eserleri görüldükten sonra Bayrak direği ve burada onur nöbeti tutan Mehmetçiklerimizi de görerek Atamızın huzuruna Mozole'ye çıkıyoruz. Mozole ziyareti sonrası bizi hem hüzünlendirecek hem de gururlandıracak bir ziyareti gerçekleştirmek üzere Anıtkabirin alt galerilerinde ziyarete açılan Kurtuluş Müzesi'ni gezerek en son Hediyelik eşya ve kitap satışı yapılan Müdafa-i Hukuk Kulesinden çıkarak Anıtkabir ziyaretimiz tamamlıyoruz.
Türkiye Büyük Millet Meclisi Binasını yetkili refakatçi rehber eşliğinde gezerek Ankara’daki son gezimizi tamamladıktan sonra dönüş için izlediğimiz güzergahı takiben akşam 21:00 saatlerinde Düzce'ye varıyor ve sizleri aldığımız noktada bırakıyor ve bir başka GRAND İMGE TOUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.

 

FİYATA DAHİL OLAN GRAND İMGE TOUR HİZMETLERİ

Özel Araçlarla Gidiş Dönüş Ulaşım Hizmeti,
Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmet,
Araçta Lunch Box Kahvaltı İkramı,
Öğle Yemeği (Köfte+Salata+Ayran),
Müze ve Örenyeri Giriş Ücretleri
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,
GRAND İMGE TOUR Otobüs İçi sınırsız ikramları,
GRAND İMGE TOUR Güvencesi,
1618 Sayılı Kanun gereği Zorunlu Seyahat sigortası,

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Tur süresince yapılan özel harcamalar,
Ekstra belirtilen organizasyonlar,

 

Önemli Detaylar

Gezi Süresi 1 Gündür. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda GRAND İMGE TOUR sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur ulaşımı midibus veya minibusla gerçekleştirilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda GRAND İMGE TOUR misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 

KOKARTLI PROFESYONEL REHBERLER;

Bakanlığın açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi v.b konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş Gidilen bölgenin Kültürünü özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.

Otobüsler

TOURİSMO & TREVEGO MERCEDES; (SON TEKNOLOJİ)
46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

MAN FORTUNA;

46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa dümeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mutfak seti.

MIDIBUSLER:
ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: 
VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER :12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

 

Ankara Turu Ankara Turu Ankara Turu
Haber Bülteni

Haber bültenine abone olup gelismelerden haberdar olmak için asagidaki formu doldurmaniz yeterlidir.

Sms Aboneligi
E-Posta Aboneligi
Düzce Uçak Bileti Satışı, Düzce Uçak Bileti Satış Noktası, Düzce Uçak Bileti

Düzce Kalkışlı Kültür Turları, Düzce Çıkışlı Kültür Turları

İmge Tours Okul Turları, İmge Tur Okul Gezisi, İmge Tur Okul Gezileri