Tur Arama
Kategori:
Alt Kategori:
Tarih:
ile
Fiyat:
Fiyat belirlemek için lütfen yukarıdaki kaydırma alanını kullanın.
Yurtiçi Tatil Otelleri
Akdeniz Otelleri
Ege Otelleri
Kıbrıs Otelleri
Balayı Otelleri
Kayak Otelleri
Şehir Otelleri
Yakın Bölgeler
Abant Turu

Belirlenen kalkış noktasından hareket ederek Abant’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Sizlere sunacağımız kahvaltı paketlerimiz ve sıcak içecek servislerimiz ile yolculuğu daha keyifli bir hale getiriyoruz. Çam ve Köknar ağaçları arasında bulunan Abant gölü bir krater gölüdür. Abant Gölü’ne geldiğimizde aracımızdan iniyor ve dileyen misafirleirmiz Göl çevresinde rehberimiz ile birlikde yürüyüş yapıyorlar dileyen misafirleirmiz ise Fayton veya bisiklete binebilirler. Kışın ise kar yağdığında hep birlikde kar topu oynuyoruz. Öğle saatleirnde bizim için hazırlanan Barbekü’nün başına geliyoruz. Mangalda pişen sucuk-tavuk veya köfte isteğe göre tadını bakıyoruz. Yemek sonrasında  dileyen konuklarımız küçük köy pazarını gezebilir alışveriş yapabilirler. 18.00 da Abant’dan ayrılıyor ve Düzce'ye dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. 19.00 - 20.00 saatleri arasında Düzce'ye ulaşıyor ve sizleri almış olduğumuz kalkış noktasında bırakıyoruz. Bir başka GRAND İMGE TOUR organizasyonunda görüşmek dileği ile sizlere veda ediyoruz.

 

FİYATA DAHİL OLAN GRAND İMGE TOUR HİZMETLERİ

Özel Araçlarla Gidiş Dönüş Ulaşım,      

Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmetleri                                  

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,

Grand imge Tour Otobüs’ü içerisindeki sınırsız ikramlar,

Grand imge Tour Otobüs’ü içerisindeki Kahvaltı Paketi,

GRAND İMGE TOUR Güvencesi,

1 Öğle Yemeği (Mangal da Sucuk – Tavuk veya Köfte Ekmek)

Öğle Yemeğinde Alınan İçecekler,

Milli Park giriş ücretleri.

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Tur süresince yapılan özel harcamalar,

Ekstra belirtilen tüm çevre gezileri                           

 

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK ARAÇLAR;

Önemli Detaylar

Gezi Süresi 1 Gündür. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda GRAND İMGE TOUR sorumluluğu yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur ulaşımı midibus veya minibusla gerçekleştirilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda GRAND İMGE TOUR misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 

KOKARTLI PROFESYONEL REHBERLER;

Bakanlığın açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi v.b konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş Gidilen bölgenin Kültürünü özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.

Otobüsler

TOURİSMO & TREVEGO MERCEDES; (SON TEKNOLOJİ)
46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

MAN FORTUNA;

46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa dümeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mutfak seti.

MIDIBUSLER:
ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: 
VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER :12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Abant Turu
Haber Bülteni

Haber bültenine abone olup gelismelerden haberdar olmak için asagidaki formu doldurmaniz yeterlidir.

Sms Aboneligi
E-Posta Aboneligi
Düzce Uçak Bileti Satışı, Düzce Uçak Bileti Satış Noktası, Düzce Uçak Bileti

Düzce Kalkışlı Kültür Turları, Düzce Çıkışlı Kültür Turları

İmge Tours Okul Turları, İmge Tur Okul Gezisi, İmge Tur Okul Gezileri