Tur Arama
Kategori:
Alt Kategori:
Tarih:
ile
Fiyat:
Fiyat belirlemek için lütfen yukarıdaki kaydırma alanını kullanın.
Yurtiçi Tatil Otelleri
Akdeniz Otelleri
Ege Otelleri
Kıbrıs Otelleri
Balayı Otelleri
Kayak Otelleri
Şehir Otelleri
Yakın Bölgeler
İstanbul Fener Balat Ayvansaray Turu

Belirlenen kalkış noktasından hareketle Grand İmge Tour otobüs içi ikramları eşliğinde İstanbul’a doğru hareket. Turumuza ilk olarak İstanbul un saklı kalmış tarihi ve farklı bir yüzü olan Fener balat gezimize başlıyoruz. İlk olarak Meryem Ana kilisesi ile (blekernial sarnıcı ) ziyaretimize başlıyoruz. Buradan ayrılıyor ve Bizans döneminin en büyük saray komplekslerinden biri olan,  Blakhernai Sarayının bir parçası Anemas Zindanlarına ulaşıyoruz. Haliçe yakın eski sur duvarlarına bitişik olarak inşa edilmiş 14 hücre odasından ve bu odaların altındaki iki katlı bodrumdan oluşan Anemas zinlarını geziyoruz. Bir sonraki durağımız İvaz Efendi Camii oluyor. Gezimizin devamında Hz Cabir Camii ve Aya Dimitri kilisesini dışarıdan görerek Ayvansaray sokaklarında yürüyoruz. Birçok film ve dizinin çekildiği Balat sokaklarında dolanarak fotoğraf molaları veriyoruz. Tarihi Cıfıt Çarşısı ve Meşhur Agora meyhanesi önünden geçerek Bulgar kilisesini göreceğiz. Demir malzemeden oluşan Kilise demir kilise olarak da bilinmektedir. Bulgar kilisesinden sonra Fener Rum patrikhanesi ile gezimize devam ediyoruz. Fener patrikhanesinden sonra Fener Rum erkek lisesi önünden Yürüyerek Cibali sokaklarından ve Gül camii yanından geçip Kadınlar pazarında bulunan Meşhur Sur Kebap da Öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrasında Valens su kemerlerini görüyor, Molla zeyrek camii gezisi ardından Meşhur Vefa Bozacısına gidiyor ve Leziz Bozanın tadına bakıyoruz.  Günün sonunda bir sonraki keyifli Pazar gezmesinde buluşmak dileği ile sizlerle vedalaşıyoruz.

 

FİYATA DAHİL OLAN GRAND İMGE TOUR HİZMETLERİ 

* Özel Araçlarla Gidiş Dönüş Ulaşım

* Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti

* Grand İmge Tour Otobüs İçi İkramları 

* Grand İmge Tour Güvencesi 

* Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Öğlen Yemekleri

* Tüm Özel Harcamalar 

* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

 

 

Önemli Detaylar

Gezi Süresi 1 Gündür. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Tur Öncesi Ve Tur İçinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Grand İmge Turun Sorumluluğu Yoktur. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 2 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Grand İmge Tour da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Grand İmge Tour İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Acil Durumlarda Ulaşılacak Yerel Telefon Numaraları 524 44 77 En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHILDIR. 

KOKARTLI PROFESYONEL REHBERLER;

Bakanlığın açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi v.b konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş Gidilen bölgenin Kültürünü özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.

Otobüsler

TOURİSMO & TREVEGO MERCEDES; (SON TEKNOLOJİ)
46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

MAN FORTUNA;

46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa dümeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mutfak seti.

MIDIBUSLER:
ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: 
VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER :12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

İstanbul Fener Balat Ayvansaray Turu
Haber Bülteni

Haber bültenine abone olup gelismelerden haberdar olmak için asagidaki formu doldurmaniz yeterlidir.

Sms Aboneligi
E-Posta Aboneligi
Düzce Uçak Bileti Satışı, Düzce Uçak Bileti Satış Noktası, Düzce Uçak Bileti

Düzce Kalkışlı Kültür Turları, Düzce Çıkışlı Kültür Turları

İmge Tours Okul Turları, İmge Tur Okul Gezisi, İmge Tur Okul Gezileri