Tur Arama
Kategori:
Alt Kategori:
Tarih:
ile
Fiyat:
Fiyat belirlemek için lütfen yukarıdaki kaydırma alanını kullanın.
Yurtiçi Tatil Otelleri
Akdeniz Otelleri
Ege Otelleri
Kıbrıs Otelleri
Balayı Otelleri
Kayak Otelleri
Şehir Otelleri
Yakın Bölgeler
İstanbul İnanç Turu

Sahurdan sonra 05:00’da belirlenen kalkış noktasından hareke ederek Hendek – Adapazarı –İzmit güzergahından İmparatorluklar şehri İstanbul’a gidiyoruz. Turumuza İstanbul’un Üsküdar semtinde Karacaahmet Mezarlığı girişinde yer alan Türkiye’nin en modern camisi olarak bilinen Şakirin Camii ile başlıyoruz. Burada kıldığımız sabah namazı sonrası sevenleri için meşhur duası ‘sağlığımızda bizi vefatımızdan sonra kabrimizi ziyaret edenler ve türbemizin önünden geçtiğinde Fatiha okuyanlar bizimdir. Bizi sevenler denizde boğulmasın ahir ömürlerinde fakirlik çekmesin. İmanları kurtarmadıkça göçmesin’ diyen Aziz Mahmut Hüdayi Hz. Ziyaret ediyoruz. Buradan hareket ederek Sultan birinci Ahmet döneminde Sedefkar Mehmet Ağa’ya yaptırılan Mihrabı, Minber, Hünkar Mahfili de ayrı bir sanat yapıtı olan Sultanahmet Camii’ye gidiyoruz. Burada dualarımızı yaptıktan sonra klasik Osmanlı mimarisinin en nemli örneklerinden biri olan Mimar Sinan’nın kalfalık devri eseri olarak nitelendirilen Süleymaniye Cami’ni ziyaret edip Fatih Sultan Mehmet tarafından mimar Sinaüddin Yusufbin Abdullaha yaptırılan Fatih Cami’ni ziyaret ediyor Hz. Muhammed’in Veysel Karani hediye ettiği Hırka’nın muhafaza ve ziyaret edilmesi için Padişah Sultan Abdul Mecid tarafından yaptırılan Hırka-i Şerif Cami’sini geziyor e dualarımızı yapıyoruz. Sahabeler sarayının meşhur Sultanlarından, Peygamberler Peygamberlerinin sevdalılarından biri olan Eyüp Sultan Cami’ni ziyaret ediyoruz. İftar için verilen serbest zaman sonrası teravih namazımızı kılıp Düzce’ye dönüyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN GRAND İMGE TOURS HİZMETLERİ :

Özel Otobüslerle Gidiş Dönüş Ulaşım

Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti

Tüm Çevre Gezileri

Grand İmge Tour Güvencesi

Araç İçi Sınırsız Grand İmge Tour İkramı

 

Önemli Detaylar

Gezi Süresi 1 Gündür. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Tur Öncesi Ve Tur İçinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Grand İmge Turun Sorumluluğu Yoktur. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 2 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Grand İmge Tour da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Grand İmge Tour İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Acil Durumlarda Ulaşılacak Yerel Telefon Numaraları 524 44 77 En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHILDIR. 

KOKARTLI PROFESYONEL REHBERLER;

Bakanlığın açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi v.b konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş Gidilen bölgenin Kültürünü özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.

Otobüsler

TOURİSMO & TREVEGO MERCEDES; (SON TEKNOLOJİ)
46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat, TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

MAN FORTUNA;

46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa dümeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mutfak seti.

MIDIBUSLER:
ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu , abs , asr, Klima , 1adet monitör , 1 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi , okuma lambaları , rehber anonsu için ses sistemi , cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: 
VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER :12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

İstanbul İnanç Turu
Haber Bülteni

Haber bültenine abone olup gelismelerden haberdar olmak için asagidaki formu doldurmaniz yeterlidir.

Sms Aboneligi
E-Posta Aboneligi
Düzce Uçak Bileti Satışı, Düzce Uçak Bileti Satış Noktası, Düzce Uçak Bileti

Düzce Kalkışlı Kültür Turları, Düzce Çıkışlı Kültür Turları

İmge Tours Okul Turları, İmge Tur Okul Gezisi, İmge Tur Okul Gezileri